Webové stránky

prezentujte se na internetu

Prezentace na internetu je důležitá a tak jako u všeho, na její kvalitě rozhodně záleží. My děláme webové stránky s důrazem na spokojenost návštěvníků, děláme to přeci především pro ně. 

Při tvorbě webových stránek je pro nás důležitá hlavně jasnost sdělení, ovladatelnost a srozumitelnost. Moderní technologie, responzivní webové stránky a podobné samozřejmosti děláme automaticky. Zkombinovat to s kreativní prezentací je pro nás výzva, kterou máme rádi.

Jak to u nás probíhá?

  1. Setkáme se, o vašem záměru si popovídáme a uvidíme, zda jsme pro vás správnou volbou. Pokud je jasné, jak má výsledek vypadat, dokážeme udělat odhad náročnosti. Pokud ještě nic jasné není, pomůžeme vám dát dohromady jasné zadání.
  2. Uděláme si průzkum konkurence, klíčových slov (jak lidé nazývají a hledají váš produkt / službu) a uděláme návrh struktury webového projektu.
  3. Společně zamakáme na podkladech a ujasníme si vizuální styl.
  4. Pustíme se do práce. 
  5. Průběžně s vámi webové stránky konzultujeme.

Stavíme na vlastním systému

Adaptive CMS

Rozhodli jsme se již před lety, že nechceme sekat internetové stránky jako na běžícím páse. Kvalita má pro nás přednost před kvantitou. Každý projekt si u nás zaslouží individuální zamyšlení, aby byl unikátní, originální a srozumitelný. 

Svoboda při práci je pro nás důležitá, nechceme být vázáni hotovými šablonami, které se pouze přebarví a nahrají se jiné texty a fotky. Jsou projekty, u kterých to dává smysl, a vždy se nad tím zamýšlíme, ale většina našich projektů si žádá individuální přístup a péči.

Marketing & SEO friendly

Online marketingu, včetně SEO, se věnujeme více jak 12 let a všechny získané zkušenosti jsme vložili do našeho systému. Naše know-how je připravené i pro váš projekt v uživatelsky příjemném prostředí a funkcích v systému Adaptive CMS. Zaškolení v systému je u nás samozřejmou součástí dodávky.

Postavíme, cokoliv potřebujete

V neposlední řadě nám naše řešení přináší maximální bezpečnost řešení, rychlost, jednoduchou rozšiřitelnost a moduly na míru vašim potřebám. 

Funkce na přání zákazníka děláme s velkou oblibou. Pro příklad si představte automatizovaný poptávkový systém, který sám spočítá cenu a vytváří cenovou nabídku pro květináče na zakázku (klientovi denně ušetří až 3 hodiny práce), rezervační systémy nebo modul pro kurzy a školení přesně dle potřeb zákazníka.

Umíme postavit cokoliv, co potřebujete, a to nás baví.
Určitě bude i vás

Potřebujete
svůj projekt
posunout vpřed?

Pojďme se domluvit na nezávazné konzultaci