Aplikace na míru

systémy pro podporu firemních procesů

Aplikace na míru stavíme vždy individuální potřebě zákazníka. Pro lepší představu, co si pod pojmem webové aplikace na míru představit, se jedná o aplikace běžící ve webovém prostředí. Může jít o drobné aplikace, nebo komplexní aplikace pro řízení celé firmy.

Fantazii se zde meze nekladou, ale lepší je zaměřit se na opravdu důležité potřeby vaší firmy a poté postupně vylepšovat. Takovýto proces je ideální pro všechny strany - máme zkušenosti jak s vývojem, tak s implementací podobných řešení ve firmě zákazníka, proto používáme následující postup:

 1. Ujasnění zadání - specifikace.
 2. Vytříbení priorit - někdy prostě není potřeba všechno a hned.
 3. Určení fází realizace - nacenění prací.
 4. Realizace.
 5. Zaškolení všech pracovníků, dohled a pomoc s implementací. Velmi dobře chápeme, že někdy je složité přejít ze starých zvyků na nové, a s tímto náročným procesem vám pomůžeme.
 6. Support - aplikace na míru potřebuje podporu, rychlé řešení problémů a asistenci pracovníkům v případě nesnází.
 7. Následný rozvoj - Teprve praxe ukáže, jak se nápady ujmou a jaké další potřeby vzniknou, nebo naopak zaniknou. Proto oceníte, že s tím dopředu počítáme.

Automatizace a procesy

Automatizace a procesy nás baví, dokážeme s vámi projít ty vaše, navrhnout řešení pro  jejich efekt a návratnost investice. Poté je vyvinout, nebo nastavit. Není to vždy pouze o vývoji. Pokud známe hotové řešení, rádi vám ho navrhneme.

Proč s námi

 1. Žádný vendor lock - u aplikací na míru jsou zdrojové kódy vaše - nedržíme vás v pasti. K projektu vám umíme vypracovat dokumentaci pro udržitelnost aplikace.
 2. Máme ozkoušený postup ohleduplný k vaší cash-flow i vašim pracovníkům.
 3. Předáním to nekončí - následná podpora, údržba a rozvoj je pro nás standard.
 4. Máme zkušenosti s malými, ale také velkými projekty.

Příklady aplikací na míru,
na kterých jsme pracovali

🚛Aplikace pro evidenci trajektů pro spediční firmu

Rozsah: malý | prohlédnout referenci

Přehledná aplikace, ve které si zákazník eviduje a spravuje trajekty, které využívá pro transport nákladních aut. Pomáhá mu to s přehledy, fakturací zákazníkům apod.

🌳Školy v přírodě

Rozsah: malý | prohlédnout referenci

Jednalo se primárně o rozšířenou funkčnost správy ubytovacích zařízení, které má daný projekt nasmlouvané jako partnerské. Napojení na rezervační systém a pohodlná správa byla priorita.

🌼Poptávkový systém na zakázkové květináče

Rozsah: střední | prohlédnout referenci

Náš klient květináči žije, proto se rozhodl nabídnout trhu nadstandardní květináče, přesně podle potřeb a přání zákazníka. Potřebovali jsme vyvinout formulář, ve kterém bychom od potenciálních zákazníků sbírali data a evidovali je v systému administrace webu. Po úspěšném startu začalo být poptávek tolik, že jsme vypracovali automatizovanou kalkulaci kterou spravujeme a udržujeme. Výstupem je nabídka na emailu zákazníka v PDF do pár vteřin od odeslání poptávky. 

Celý systém jsme ještě doplnili hlídáním procesů, aby ve větším množství poptávek nedocházelo k chybám v komunikaci a celý systém reportujeme přehledně na nástěnce administrace.

📜Řešení pro školící firmu

Rozsah: střední | prohlédnout referenci

Pro pražskou firmu Liška solutions jsme vypracovali systém, který umožňoval kompletní správu kurzů v jejich nabídce. Kurzy lze kategorizovat, připojovat k nim lektory a také vypisovat termíny, včetně hlídání volných kapacit.

⚒️Komplexní systém pro výrobní společnost

Rozsah: velký | prohlédnout referenci

Pro libereckou výrobní firmu jsme vyhráli výběrové řízení na zřízení systému ERP. V systému si mohou majitelé a zaměstnanci společnosti spravovat vše potřebné, od správy obchodních aktivit, zákazníků, zaměstnanců, až po zakázky, jejich termíny a delegování práce na jednotlivé zaměstnance.

Systém spravujeme již několik let, kdy součástí naší práce je i modernizace, postupné doplňování nových funkcí dle potřeb zákazníka, nebo naopak odebírání funkcí, které se ukázaly jako nepotřebné.

Potřebujete
svůj projekt
posunout vpřed?

Pojďme se domluvit na nezávazné konzultaci