Internetové obchody

řešení na míru vašim zákazníkům

Zaměřujeme se primárně na menší a střední internetové obchody. Takové, které již nechtějí zapadnout mezi mnoho ostatních e-shopů postavených na běžně dostupných šablonách, nebo pronájmovém řešení a potřebují unikátní design a funkce.

I když se to nezdá, stavba internetového obchodu začíná mnohem dříve, než probíhá přímo technická realizace. Správně dodržený proces a důraz na zákazníky ihned od začátku projektu jsou důležité pro předpoklad úspěchu. Nejsme pouze dodavatelé technického řešení, ale spolehlivý partner připravený bojovat za vaše online podnikání.

Jaký je náš proces stavby e-shopu?

  1. Setkáme se, o vašem záměru si popovídáme a uvidíme, zda jsme pro vás správnou volbou. Pokud je jasné, jak má výsledek vypadat, dokážeme udělat odhad náročnosti. Pokud ještě nic jasné není, pomůžeme vám dát dohromady jasné zadání.
  2. Porozumění sortimentu, analýza klíčových slov a analýza konkurence. Pochopení cílových skupin zákazníků a jejich potřeb je nesmírně důležitý krok, který se bohužel často přeskakuje.
  3. Navrhneme strukturu e-shopu, včetně kategorií a filtrací tak, aby tomu rozuměli zákazníci i vyhledávače.
  4. Ujasníme si vizuální styl, technické potřeby a funkce včetně možnosti automatické synchronizace produktů apod.
  5. Pustíme se do práce a průběžně spolu konzultujeme dílčí kroky.
  6. Ideální je začít současně pracovat na marketingové strategii - i to vám umíme nabídnout.

Vlastní systém, spousty možností

Adaptive CMS

Vlastní systém, na kterém internetové obchody stavíme, nám dává tolik potřebnou svobodu při práci, abychom mohli stavět bezpečné, rychlé a unikátní projekty. Vám díky tomu můžeme plnit přání funkcí na zakázku, automatizaci procesů a cokoliv dalšího, co budete potřebovat.

Stavbě webů, e-shopů a online marketingu se věnujeme více jak 12 let, veškeré know-how jsme vložili do našeho systému tak, aby marketing a analytika (měření) byly jednoduše realizovatelné.

Využijete tak naši komplexnost, protože nechcete pouhého dodavatele technického řešení, potřebujete partnera pro online podnikání.

Marketing a SEO friendly

Online marketingu, včetně SEO, se věnujeme více jak 12 let a všechny získané zkušenosti jsme vložili do našeho systému. Naše know-how je připravené i pro váš projekt v uživatelsky příjemném prostředí a funkcích v systému Adaptive CMS. Zaškolení v systému je u nás samozřejmou součástí dodávky.

Stavíme e-shopy, které vydělávají, a to nás baví.
Určitě bude i vás.

Potřebujete
váš projekt
posunout vpřed?

Pojďme se potkat na nezávaznou konzultaci