Naše hodnoty,

na kterých stavíme úspěšné projekty

Jsme technologičtí nadšenci, kreativci, analytici, obchodníci, programátoři, marketéři - ale v první řadě lidi, které baví jejich obor a práce. Jsme partneři pro váš online. Partneři, jejichž srdce tluče pro vaše projekty.

  • Partnerství, chceme být součásti týmu a projektu. Váš úspěch je náš úspěch a je pro nás důležitý.
  • Kombinujeme kreativitu a efektivitu. Nechcete umělecké dílo, chcete funkční, pěkný prodejní nástroj v online světě.
  • Zákazníci jsou nejdůležitější, na nich úspěch stojí a padá. Hlavně ti vaši, na ně budeme myslet na prvním místě.
  • Svoboda - nezavazujeme vás nesmyslnými smlouvami a zbytečnostmi.
  • Porozumění - chápeme, že každý strom byl nejdříve semínko. Proto umíme uzpůsobit naše řešení vaší velikosti. potřebám a rozpočtu. Nebudeme vás nutit do všech ideálů, známe realitu z vlastního podnikání.

OP WEB jsem oslovil na základě doporučení od dlouholeté přítele a musím říct, že nelituji! Naše práce měla začít a skončit pouze u tvorby webu, ale příjemné a velmi profesionální jednání, osobní přístup k problematice, otevřené a inovativní nápady mě přesvědčili k dlouhodobější spolupráci.

Jakub Hanzl

majitel projektu Školky v přírodě

Ve výběrovém řízení na vývoj interního systému (IS) pro naší společnost jsme vybrali společnost OP WEB s.r.o., se kterou jsme prošli specifikaci, ujasnili si představy a pustili se do vývoje. Po předání zakázky pro nás bylo přidanou hodnotou školení zaměstnanců a podpora pro fázi ladění, která je nedílnou součástí vývoje aplikací na míru.

Na systému dnes funguje celá firma a stále ho zlepšujeme, rozšiřujeme a napojujeme na naší firemní infrastrukturu.

Se spolupráci jsem velmi spokojený.

Zdeněk Chmelík

jednatel společnosti Metalo

Po úspěšném spuštění našeho interního systému jsme potřebovali podporu pro náš obchodní tým. Rozhodli jsme se, že namísto pronájmu hotových řešení a napojování na náš systém, raději vyvineme základní verzi CRM (Client Relation system) která bude vyhovovat a dostačovat našim potřebám.

Oceňujeme, že jak praxe ukazuje co za funkce potřebujeme přidávat nebo měnit, díky vlastnímu vývoji na to umíme pružně reagovat.

Jan Trnka

obchodní ředitel, Metalo

Spolupráce s OP WEB byla velmi přínosná. Oceňujeme přístup ke grafice, technickému zpracování, ale i přístup osobní.

Vytvořili pro nás internetové stránky, které jdou s dobou a splňují veškeré technické požadavky webové stránky.

OP WEB jsou flexibilní a přizpůsobili se našim potřebám - například webová aplikace pro evidenci trajektů, nebo přehled orientačního plánování nákladů pro naše kamiony.

Naše požadavky nebyly pro OP WEB problém a rádi s nimi budeme spolupracovat i při dalších našich nápadech pro zlepšení.

Jan Fajstavr

jednatel společnosti FAJST

Před několika lety jsem potřeboval posunout své podnikání a nevěděl kde a jak začít. Firma OP WEB s.r.o., konkrétně její jednatel Martin Očovaj mi pomohl jak s vytvořením perfektního webu, tak hlavně s ucelením mých myšlenek a nápadů. Už několikrát jsem si od té doby uvědomil jaké štěstí jsem měl, protože bez jeho profesionální pomoci bych nebyl tam kde jsem dnes.

Miroslav Dědeček

trenér na volné noze

Potřebujete
váš projekt
posunout vpřed?

Pojďme se potkat na nezávaznou konzultaci