Webové stránky

Liberecká firma FAJST spol. s r.o., která se již od roku 1992 specializuje na kamionovou dopravu do Norska. Archivní webové stránky již nereprezentovali společnost této velikosti, proto v roce 2016 vznikly stránky nové, moderní, minimalistické. Jsou připravené pro mobilní telefony a tablety.

Na stránkách je několik zajímavých prvků, které nejsou často k vidění. Ať už "živý" tachometr na hlavní stránce, který počítá v reálném čase najeté kilometry vozů společnosti FAJST, nebo videopozadí včetně leteckých záběrů.

Během spolupráce jsme pro společnost FAJST spol. s r.o. vytvořili i aplikaci pro kontrolu plateb za trajektovou dopravu.

Vyjádření klienta

Spolupráce s OP WEB byla velmi přínosná. Oceňujeme přístup ke grafice, technickému zpracování, ale i přístup osobní. Vytvořili pro nás internetové stránky, které jdou s dobou a splňují veškeré technické požadavky webové stránky. OP WEB jsou flexibilní a přizpůsobili se našim potřebám - například webová aplikace pro evidenci trajektů, nebo přehled orientačního plánování nákladů pro naše kamiony. Naše požadavky nebyly pro OP WEB problém a rádi s nimi budeme spolupracovat i při dalších našich nápadech pro zlepšení.
Jan Fajstavr, jednatel společnosti

Potřebujete
váš projekt
posunout vpřed?

Pojďme se potkat na nezávaznou konzultaci