1. příspěvek aneb Na co se můžete těšit na našem blogu

Kdo jsme a co děláme?

Dlouhá léta se naše společnost věnuje internetovému marketingu, tvorbě webových stránek a e-shopů. Konkrétně je to 9 let, kdy Martin Očovaj získal při studiu prvního klienta na SEO (v té době "sprosté slovo"). 

Nyní je ve společnosti OP WEB 11 lidí, připravených makat na vašich projektech.

Proč to děláme?

Věříme v to, že v kvalitních službách a produktech je potenciál jistoty. Věříme v kvalitu před kvantitou. Chceme našim klientům skutečně pomáhat - získávat jim peníze, šetřit jim čas, stres a v neposlední řadě je obohatit o zajímavosti, které se v jeho podnikání mohou hodit. U nás to nejsou jen prázdné fráze, ale zkušenosti prověřené praxí - že to tak jde a že je to tak nejlepší.

Jak to děláme?

O tom bude přesně náš blog. Podělíme se o naše know-how, dáme vám skvělé tipy & triky a taky se sem tam pochlubíme našimi projekty. Abyste viděli, že nekážeme vodu a nepijeme víno (i když víno máme moc rádi). V neposlední řadě tady najdete zajímavosti z on-line světa. 

Novinky očekávejte pravidelně nepravidelně. Určené budou primárně pro "normální" smrtelníky, naše klienty i lidi, které online prostředí zajímá. Probírat se budeme základními metodami, pojmy, ale také pokročilými technikami.

Na co se těšit?

Máme pro vás přichystané tipy & triky ohledně uživatelské přívětivosti webu, případové studie a spoustu dalšího. Sledujte nás na našem blogu, případně klikněte na našem Facebooku na To se mi líbí. Pak vám nic neuteče. :)

Dejte nám vědět, co vás zajímá

Pokud máte téma, které vás bude zajímat a zatím o něm moc nevíte, nebo ho chcete vysvětlit jednoduše, napište nám a třeba právě z vašeho tématu uděláme článek.

Potřebujete
váš projekt
posunout vpřed?

Pojďme se potkat na nezávaznou konzultaci