Mikrostránky - Pár rad na závěr

Je důležité si na začátku stanovit cíl mikrostránky a, pokud je to možné, během realizace ho spíše neměnit. Co bude vaším cílem? Jak jej budete měřit? Jaký bude mít mikrostránka účel? Na co dalšího si dát pozor při tvorbě mikrostránky?

Mikrostránky - Jak řešit obsah a propagaci?

Pokud jste znalci na dané téma, tedy ti nejpověřenější, určitě se na tvorbě obsahu a převážně textů hodně podílejte. Pokud máte strach, že by to po vás nikdo číst nechtěl, využijte jednoduchých služeb v podobě korektur a copyeditingu.

Jak mile překvapit návštěvníky vašeho webu 3. díl

Opět vás zdravíme u třetího pokračování našeho “UX kroužku”:) Tento seriál vám předává zajímavé a v praxi snadno proveditelné triky, díky kterým se zavděčíte návštěvníkům svých webových stránek a e-shopů. Minule jsme probírali, proč je dobré opakovat výzvu k akci, jak nezmást uživatele webu lidovou tvořivostí a proč je dobré klientovi doporučovat. Dnes se podíváme na další 3 tipy & triky.

Jak mile překvapit návštěvníky vašeho webu 2. díl

Vítáme vás u druhého dílu seriálu o UX a UI - o uživatelské zkušenosti a o rozhraní pro návštěvníky vašeho webu. Minule jsme si řekli něco o tom, co to je UX a UI a proč je dobré se na něj v dnešní době internetových stránek na každém rohu zaměřit. Připravili jsme pro vás další 3 rady, jak potěšit vaše potenciální klienty.

Mikrostránky - Jaké zvolit řešení?

Řešení pro realizaci mikrostránek je více a vždy záleží na vaší konkrétní potřebě. Základnější varianty si zvládnete udělat třeba i sami, pro weby s grafikou na míru nebo pokud budete potřeba programátora, zvolte raději profesionálního dodavatele.

Jak mile překvapit návštěvníky vašeho webu 1. díl

Víte, co je to UX (User Experience - uživatelská zkušenost) a UI (User Interface - uživatelské rozhraní)? V internetovém světě jsou to pojmy, které se začaly objevovat a řešit v roce 1990. Tehdy začala doba, kdy se počítače dostávaly do rukou běžným uživatelům neprogramátorům a bylo důležité, aby jim právě široká veřejnost rozuměla, aby si práci s nimi “užívala”.