Internetové stránky a eshopy

Výkon je priorita

Tato dvě slůvka jsou nejdůležitějším kritériem, které musí vaše internetové stránky nebo e-shop splňovat. U internetové prezentace není nic podstatnějšího než splněné výsledky, pro které byla navržena.

Vytvoříme vám internetové stránky nebo e-shop, který bude výkonný, snadno ovladatelný a moderní. Při vývoji vždy dbáme na to, aby stránky splnili svůj účel, byly moderní jak vzhledem, tak použitými technologiemi. Zároveň zholedňujeme při vývoji i vaše potřeby do budoucna - přesah do online marketingu.

Jak to děláme?

7 jednoduchých kroků k úspěšnému projektu
1

Vyslechneme si vás, pochopíme váš podnikatelský záměr.

2

Prozkoumáme trh. Definujeme cílovou skupinu, její potřeby a problémy.

3

Vymyslíme, jak to celé co nejlépe prezentovat. Maximálně se vždy soustředíme na cílovou skupinu. Pokud je kolize mezi cílovou skupinou a vaší představou, vysvětlíme vám proč a jak zvolit řešení.

4

Stránky postavíme na nejmodernějších technologiích a trendech. Responzivní webdesign a mobilní technologie je pro nás samozřejmostí.

5

Design vytváříme tak, aby se odlišil od konkurence a motivoval zákazníky ke splnění cílů. Musí zároveň odrážet podobu a styl značky a produktů.

6

Dáme vám do rukou excelentního pomocníka, vlastní redakční systém Adaptive CMS, pro pohodlnou správu stránek.

7

Pomůžeme vám se vším, co budete potřebovat (plnění obsahem, fotografiemi, marketingem). Rádi jsme pro klienty více než běžný dodavatel.

Pro více informací o webových stránkách nebo e-shopech

nás neváhejte kontaktovat!

Kontaktujte nás

Vybrané reference

Důkaz místo velkých slibů