Online Marketing

Buďte vždy vidět "na hoře" :-)

Můžete mít sebelepší produkt. Můžete mít před konkurencí náskok. Můžete mít skvělou cenovou politiku, atraktivní pro potenciální zákazníky. A stejně nebudete v internetovém podnikání úspěšní, pokud podceníte marketing.

Zdají se vám tato slova příliš silná? Věřte nám, že nejsou. Díky ohromné konkurenci v internetových vodách už neplatí stará poučka, že dobrý produkt se prodá sám. Online marketing je jedním ze základních stavebních kamenů vašeho podnikání, který nesmíte podcenit.

Máme mnohaleté zkušenosti při tvorbě marketingových kampaní pro své klienty.

Na vaše přání rádi připravíme:

  • specifikace cílové osoby (persony), nebo skupiny (kohorty)
  • kompletní strategii marketingových aktivit
  • průzkum trhu a konkurence
  • rozpočty, sestavení a spuštění kampaně
  • reporting, pravidelnou kontrolu a případné aktualizace
  • celoroční kampaně pro obecný marketing, nebo tématické pro specifické období (Valentýn, Vánoce, …)

Vždy na vás budeme mluvit lidsky, s minimem zbytečně odborných výrazů. Tak, abyste všemu rozuměli.

Rádi vám pomůžeme v těchto oblastech

marketing PPC

PPC reklamy Co je PPC? Je to druh internetové reklamy/inzerce, kdy platíte jen za skutečně přivedené návštěvníky (platba za klik = pay per click). Často je spojeno s reklamou ve vyhledávání a banerovou reklamou v reklamních sítích AdWords (Google) a Sklik (Seznam.cz).

Zajistíme pro vás PPC reklamy na službách Sklik, Etarget a Google AdWords, u kterých budeme šetrně využívat vaše finanční prostředky tak, aby přinesly co nejvíce užitku. Maximální návratnost investic je pro nás dlouhodobým cílem.

remarketing

Remarketing/retargeting Co je Remarketing?Oslovujte lidi, kteří vás již znají. Pokud již návštěvník byl na vašich stránkách, nabízí se velké množství příležitostí k oslovení. Nenásilnost je zde klíčová. Připomeňte nerozhodnému návštěvníkovi, co by na něm měl udělat.

Remarketing a retargeting je naprosto stejná věc, kde se akorát podle provozovatele mění názvosloví. Pomocí remarketingu přivedeme nenásilnou a neobtěžující formou návštěvníky zpět na váš web, a to s velmi dobrými výsledky konverze.

sociální sítě - marketingový kanál

Marketing na sociálních sítích Co je Marketing na sociálních sítích? Správa firemních profilů na Facebooku, Twitter, Instagramu. Prezentaci na těchto sítích má dnes skoro každá firma, málokterá díky nim vydělává. Je potřeba mít strategii a vědět, co vaši “fanoušci” chtějí konzumovat za obsah, jak s nimi komunikovat a na kterých sítích vůbec být. Nechte si navrhnout konkrétní strategii.

Na nejvyužívanější sociální síti v ČR, Facebooku, se kompletně postaráme o váš firemní profil a budování dobré značky (Případně vám poradíme, jak Facebook obsluhovat interně - z vaší společnosti). Facebook také nabízí velmi zajímavé možnosti PPC reklamy včetně retargetingu, a to díky propracovanému cílení.

online marketing - seo

SEO Co je SEO?Search engine optimization - je to disciplína internetového marketingu, kdy se zvyšuje návštěvnost vašich stránek z přirozených výsledků vyhledávání. Výsledky se nedostaví ihned, ale je to jeden z nejlepších kanálů zejména z pohledu cena/výkon dlouhodobě.

Ve vyhledávání na Google nebo Seznamu jsou dvě možnosti zobrazení výsledků, placené a neplacené. SEO je disciplína, která se zaměřuje na to, abyste byli vidět v neplacených výsledcích a z nich vám přicházela relevantní návštěvnost.

Pokud máte web, provedeme audit, analýzu klíčových slov a transparentně vám odprezentujeme výsledky. Navrhneme konkrétní plán změn i s harmonogramem jejich realizace a cenové náročnosti. U každého kroku vám rádi vysvětlíme, proč je důležitý a proč je vhodné do něj investovat. Ukážeme, jak výsledky měřit a zpětně vyhodnocovat.

Pokud již máte se SEO špatné zkušenosti, neváhejte se pro změnu svěřit do rukou odborníků, kteří jednají profesionálně a transparentně.

Na rozdíl od mnohých neslibujeme v online marketingu nemožné. Jednáme férově a transparentně. Budete mít jistotu, že uděláme maximum pro to, aby se každá vaše koruna, kterou investujete do reklamy, zúročila.

Pro více informací o našem stylu práce s klientem

nás neváhejte kontaktovat!

Společně zviditelníme váš projekt, kontaktujte nás

Vybrané reference

Důkaz místo velkých slibů