Kreativní činnost

Fantazii se u nás meze nekladou..

Heslo našeho kreativního týmu vystihuje přístup, se kterým přicházíme ke každému zákazníkovi. Je nutné zákazníky zaujmout a dodat jim pocit, že právě vaše společnost si zaslouží jejich důvěru. V tomto ohledu je kreativní činnost ohromným pomocníkem s netušenými možnostmi.


Bude nám potěšením připravit na vaše přání následující služby:
kreativní činnost

Grafické práce a tvorba tiskovin

Potřebujete logo, které vyjadřuje hodnoty vaší firmy? Chcete vytvořit kompletní firemní identitu? Zajistíme pro vás letáky, roll-upy, vizitky, bloky, kalendáře a mnoho dalšího. To vše navrhneme tak, aby design materiálů odpovídal identitě vaší společnosti a působil tak na zákazníky pozitivním dojmem.


kreativita

Ilustrace

Ilustrovat dnes můžete cokoliv, co neumíte nebo nechcete fotit. Ilustrace jsou vhodné zejména pro rozkreslení plánů, zpracování informace do jednoduché ikony, nebo komplexnější nakreslení maskota projektu.


fotografické práce

Fotografické práce, tvorba videí

Lidé nakupují očima, proto je šťavnatá prezentace vašich produktů nebo služeb věcí, kterou nesmíte podcenit. Zajistíme pro vás profesionální produktové fotografie. Rádi vám také zprostředkujeme modelování do 3D objektů a animování, které pro nás zajišťují spolupracovníci se zkušenostmi na světové úrovni.


copywriting

Copywriting

Potřebujete kvalitní texty pro váš web, které přesvědčí návštěvníky ke koupi a navíc zvýší návštěvnost vašich stránek? Obraťte se na nás!

Naše texty jsou čtivé, poutavé a kvalitní. Originální a obsahově zajímavé texty zaujmou čtenáře a promění je na zákazníky. Připravíme na dané téma kompletní rešerši, osnovu a celý článek dáme dohromady za vás. S ohledem na cílovou skupinu, tón vaší komunikace a cíl článku, který stanovíme.


korektura

Korektura textu

Překlepy, gramatické chyby nebo krkolomný slovosled na vaše zákazníky příliš dobrý dojem neudělají. Nechte si od nás zkontrolovat texty, kterými prezentujete svoji firmu.


Vybrané reference

Důkaz místo velkých slibů