Služby

Výkon je priorita

Internetové stránky a e-shopy

Je čas na změnu! Skončete s nevýkonnými e-shopy, levnými šablonami a polovičatými řešeními. Naše společnost pro vás vytvoří jakoukoliv formu internetové prezentace, kterou vaše podnikání potřebuje. Nabízíme řešení na míru, které vám sedne. Přitom se nekompromisně zaměříme na to nejpodstatnější – na výkon nového webu.

Ani auta se neprodávají sama

Online Marketing

„Kdybych měl posledních 5 dolarů, 3 dám do reklamy“, řekl Henry Ford. Souhlasíte s ním? Pokud ano, my vám s tímto úkolem rádi pomůžeme. Svět internetu nabízí úžasné možnosti prezentace, které jsou velmi účinné a dokonale měřitelné. Každá koruna, kterou s námi investujete do reklamy, bude mít smysl.

Dvakrát měřte, jednou řežte

Analytika a audity

Nevhodně navržený web, špatně nastavené marketingové aktivity a jejich cílení, nesprávně zvolený přístup v návaznost na konkurenci. To jsou problémy, které vaši společnost mohou stát ve výsledku nemalé peníze. S naší pomocí se toho bát nemusíte! Pomocí nejnovějších analytických metod posoudíme, jestli je váš web výkonným, uživatelsky přívětivým a perfektně prezentovaným nástrojem pro váš byznys.

Fantazii se u nás meze nekladou

Kreativní činnost

Nejsme pouhá internetová agentura. Vždy se snažíme, aby naše práce nesla jedinečný obtisk vašich hodnot a vašeho přístupu k podnikání. To je totiž věc, která vás odliší od konkurence a zaujme zákazníky. Pro náš kreativní tým bude potěšením vytvořit vám prezentační materiály, vizitky, videa a mnoho dalšího.

O zkušenosti se umíme dělit

Konzultace

Každá rada drahá, praví stará poučka. U nás to však neplatí. Velmi rádi s vámi probereme vaše současné aktivity na internetu. Nezávisle a nestranně posoudíme, zda-li je vaše stávající prezentace smysluplná a jestli využíváte ty správné nástroje a služby. Pokud ne, pomůžeme vám s výběrem těch nejlepších možností. Využijte naše mnohaleté zkušenosti a udělejte to správné rozhodnutí.