Češtinářské
špeky

Všechny emaily e-maily, nabídky a analýzi analýzy, které posíláme klientům vždy před odesláním dostane do rukou naše Janča. Ta se postará o to, aby jsme abychom, jak se lidově říká, texty neprasily neprasili.

Janča dokáže i během letmého shlédnutí zhlédnutí textu odhalit i ty největší „špeky“ v češtině, nad kterými není čas přemýšlet.

Tak schválně - kolika chyb v textu jste si všimli vy?

Zobrazit chyby

Něco o mně

Jsem nadšenec do jazykových her a slovních hříček. Gramatických chyb, překlepů a jiných nešvarů si většinou všimnu na první pohled. Já to považuji za dar, moji blízcí za prokletí. :)

Ať už je to cokoliv, rozhodla jsem se to využít tak, abych mohla ostatním pomáhat. Obrátit se tak na mě můžete s korekturou akademických prací, kontrolou propagačních textů nebo s jakýmkoliv dotazem, který se týká češtiny.

Co nabízíme

Korektura propagačních textů

Pokud chcete svoji firmu propagovat pomocí textů, měli byste dbát na to, aby byly správně napsané. Nechte si zkontrolovat své webové stránky, reklamní letáky a další texty.

Korektura odborných prací

Stačí, že se musíte mordovat se samotným obsahem práce. Komu by se navíc chtělo řešit jeho jazykovou správnost. Tu nechte na mně.

Češtinářské špeky

Na facebookové stránce Češtinářské špeky můžete pravidelně sledovat příspěvky o častých chybách, méně známých pravidlech a další zajímavosti. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, napište mi, ráda vám odpovím.

Cokoliv vás napadne

Vlastně pro vás můžu udělat korekturu jakéhokoliv textu v češtině. Chcete opravit vlastní povídku nebo třeba poslat bezchybný milostný dopis? Kontaktujte mě.

Ceník

Korektura odborných prací

Kontrola a oprava gramatických chyb, čárek a překlepů
80 Kč / 1 normostrana
Stylistická korektura (gramatická korektura + stylistická úprava)
140 Kč / 1 normostrana

Korektura webových stránek (propagační texty)

500 Kč / hodina

Ceny jsou bez DPH

Vybrané reference

Důkaz místo velkých slibů